BYV34-500,127
MFR.Part #
BYV34-500,127
JLCPCB Part #
C602048
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.1V@20A 10uA@500V 20A 500V 50ns TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS