BYV29-400,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV29-400,127
JLCPCB Part #
C256428
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.2V@20A 2uA@400V 400V 50ns 9A TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS