BYV29F-600,127
MFR.Part #
BYV29F-600,127
JLCPCB Part #
C602288
Package
SOD-59
Description
1 Independent 1.12V@8A 2uA@600V 50ns 600V 9A SOD-59 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS