BYV29FB-600,118
MFR.Part #
BYV29FB-600,118
JLCPCB Part #
C602990
Package
D2PAK
Description
1 Independent 1.45V@8A 17.5ns 50uA@600V 600V 9A D2PAK Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS