BYV25X-600,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV25X-600,127
JLCPCB Part #
C602264
Package
TO-220F
Description
1 Independent 1.12V@5A 2uA@600V 50ns 5A 600V TO-220F Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS