BYV10ED-600PJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV10ED-600PJ
JLCPCB Part #
C602513
Package
TO-252
Description
1 Independent 1.5V@10A 10A 10uA@600V 600V 78ns TO-252 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS