BYQ42E-200Q
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYQ42E-200Q
JLCPCB Part #
C602529
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 200V 3uA@200V 950mV@15A TO-220AB Diodes - General Purpose ROHS