BYC75W-600PT2Q
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYC75W-600PT2Q
JLCPCB Part #
C2693344
Package
TO-247-2L
Description
1 Independent 10uA@600V 2.2V@75A 50ns 600V 75A TO-247-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS