BTA425Z-800CTQ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA425Z-800CTQ
JLCPCB Part #
C3614362
Package
TO-3P
Description
1.3V 25A 35mA 800V TO-3P Thyristors (SCR)/Modules ROHS