BTA412Y-800B,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA412Y-800B,127
JLCPCB Part #
C602248
Package
TO-220AB
Description
12A 50mA 60mA 800V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS