BTA312-800CT,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA312-800CT,127
JLCPCB Part #
C602344
Package
TO-220AB
Description
1.6V 110A 12A 1V 35mA 35mA 500mW 800V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS