BTA312B-800B,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA312B-800B,118
JLCPCB Part #
C602971
Package
D2PAK
Description
12A 50mA 60mA 800V D2PAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS