BT137X-600/DG,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137X-600/DG,127
JLCPCB Part #
C256408
Package
TO-220F
Description
1.5V 20mA 35mA 600V 8A TO-220F Thyristors (SCR)/Modules ROHS