BT137X-600E,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137X-600E,127
JLCPCB Part #
C256444
Package
TO-220F
Description
1.65V 10mA 20mA 500mW 600V 71A 8A TO-220F Thyristors (SCR)/Modules ROHS