BT137S-800G,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137S-800G,118
JLCPCB Part #
C602920
Package
DPAK
Description
100mA 40mA 800V 8A DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS