BT137S-800E,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137S-800E,118
JLCPCB Part #
C59911
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
1.65V 10mA 1V 20mA 500mW 71A 800V 8A TO-252-2(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS