BT137S-600G,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137S-600G,118
JLCPCB Part #
C602919
Package
DPAK
Description
40mA 50mA 600V 8A DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS