BT137S-600F,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137S-600F,118
JLCPCB Part #
C602917
Package
DPAK
Description
1.5V 20mA 25mA 600V 8A DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS