BT137B-800G,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137B-800G,118
JLCPCB Part #
C602895
Package
D2PAK
Description
1.5V 40mA 50mA 800V 8A D2PAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS