BT137B-800,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137B-800,118
JLCPCB Part #
C602896
Package
D2PAK
Description
20mA 35mA 800V 8A D2PAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS