BT137B-600F,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT137B-600F,118
JLCPCB Part #
C256451
Package
D2PAK
Description
1.5V 25mA 600V 8A D2PAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS