BT134W-600,135
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT134W-600,135
JLCPCB Part #
C602887
Package
SOT-223-4
Description
1.5V 15mA 1A 600V SOT-223-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS