BT131-800D,116
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BT131-800D,116
JLCPCB Part #
C602960
Package
TO-92-3
Description
1A 3mA 5mA 800V TO-92-3 Thyristors (SCR)/Modules ROHS