ACT108W-800EF
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
ACT108W-800EF
JLCPCB Part #
C391918
Package
SOT-223-4
Description
10mA 1V 20mA 800V 800mA SOT-223-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS