WMQ050N03LG4
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WMQ050N03LG4
JLCPCB Part #
C39512547
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16nC@10V 2.4V 24W 30V 5.4mΩ@10V 50A 513pF 57pF 905pF N-Channel PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS