WMJ36N60C4
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WMJ36N60C4
JLCPCB Part #
C21726228
Package
TO-247
Description
2.25nF 277W 36A 46nC@10V 4V 600V 97mΩ@10V TO-247 MOSFETs ROHS