STE1206S1W0R060F
MFR.Part #
STE1206S1W0R060F
JLCPCB Part #
C201303
Description
1W 60mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS