1206T3.5A63V
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
1206T3.5A63V
JLCPCB Part #
C354898
Description
-55℃~+150℃ 0.6mm 1.6mm 3.174 3.2mm 3.5A 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS