YU5AH472M130X3EA0W
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
YU5AH472M130X3EA0W
JLCPCB Part #
C4354960
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS