YU1AH222M090BAMD0H
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
YU1AH222M090BAMD0H
JLCPCB Part #
C305336
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS