YU0AH472M130DAMD0H
MFR.Part #
YU0AH472M130DAMD0H
JLCPCB Part #
C2991417
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V、400V 4.7nF Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS