WR12X9760FTL
MFR.Part #
WR12X9760FTL
JLCPCB Part #
C368329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS