WR12X76R8FTL
MFR.Part #
WR12X76R8FTL
JLCPCB Part #
C368306
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS