WR08X12R1FTL
MFR.Part #
WR08X12R1FTL
JLCPCB Part #
C2612478
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS