WR06X1003FTL
MFR.Part #
WR06X1003FTL
JLCPCB Part #
C132374
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS