WR02X302JALV
MFR.Part #
WR02X302JALV
JLCPCB Part #
C880861
Description
-55℃~+125℃ 25V 3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS