WR02X152JALV
MFR.Part #
WR02X152JALV
JLCPCB Part #
C525533
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS