WR02X100JALV
MFR.Part #
WR02X100JALV
JLCPCB Part #
C880755
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS