WR02X1001FALV
MFR.Part #
WR02X1001FALV
JLCPCB Part #
C305277
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 25V 50mW ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS