WQCW2520Z0G27NPB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WQCW2520Z0G27NPB
JLCPCB Part #
C3249266
Package
1008
Description
130mΩ 1A 27nH AEC-Q200 ±2% 1008 Power Inductors ROHS