WQCW1005Z0J7N5TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J7N5TB
JLCPCB Part #
C3249337
Description
100mΩ 680mA 7.5nH AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS