WQCW1005Z0J1N8TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J1N8TB
JLCPCB Part #
C3249012
Description
1.04A 1.8nH 70mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS