WQCW1005Z0J1N2TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J1N2TB
JLCPCB Part #
C3248560
Description
1.2nH 740mA 90mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS