WQCW1005Z0G16NTB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WQCW1005Z0G16NTB
JLCPCB Part #
C3249405
Package
0402
Description
16nH 220mΩ 560mA AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS