WLPN242410M220PE
MFR.Part #
WLPN242410M220PE
JLCPCB Part #
C17408353
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.47Ω 22uH 300mA 390mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS