WLFW1608Z0J1R8PB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLFW1608Z0J1R8PB
JLCPCB Part #
C3249445
Package
0603
Description
1.1Ω 1.8uH 540mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS