WLCW1005CFB4N9TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCW1005CFB4N9TB
JLCPCB Part #
C3248782
Package
0402
Description
120mΩ 4.9nH 600mA 0402 Power Inductors ROHS