WLCM1005Z0C1N3TB
MFR.Part #
WLCM1005Z0C1N3TB
JLCPCB Part #
C3911249
Package
0402
Description
1.3nH 10GHz 1A 8@100MHz 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS