WLAC293AZ0J33NLB
MFR.Part #
WLAC293AZ0J33NLB
JLCPCB Part #
C6025702
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
33nH 3A 4.8mΩ ±5% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS