WLAC293AZ0G82NLB
MFR.Part #
WLAC293AZ0G82NLB
JLCPCB Part #
C3248990
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
2.5A 82nH 9.4mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS